Varmt välkommen till min blogg!
Jag är innerligt glad att någon, i detta fallet du, valt att knappa dig hit.
Jag tänker skriva långa förvirrade inlägg med mycket hjärta och med en hel del humor. Jag kommer även att skriva kortfattade saker, även dessa med hjärta. Det blir lätt mycket hjärta när man brinner för något. Jag brinner för möbler, inredning och design. Mina brinnande stickspår rör musik, mat och dryck. De tänker jag inte skriva om. Inte så ofta i alla fall.
Välkommen!
december 12, 2013 kl. 7:54 f m
Jag kan ju berätta för dig Martin att Du precis hamnat högst på min ”måste läsa varje inlägg, varje rad, får inte missa något” blogg. Och dom är få förunnade dom 🙂
Lycka till med ditt bloggande!
Kramen
GillaGilla
december 12, 2013 kl. 8:10 f m
Prestationsångesten….. huuuuu….
Kan du inte lägga mig i mitten på den listan? Eller i kanske ännu bättre på nedre halvan? Så du är lite trött i ögonen när du kommer till mina rader.
Eller så kanske du ska ha mig överst men då måste du läsa mig senare på kvällen när du druckit den av staten rekommenderade enheten rött vin. Redan vid 1-2 enheter tycker jag själv att jag är ganska rolig.
Tack och kram!
GillaGilla